Depozīta taras nodošana noteikumi

E-latts.lv ir vienīgais internetveikals Rīgā un apkārtnē, kas pieņem depozīta taru! Tāpēc: pasūti pārtikas preces www.e-latts.lv , piesaki taras nodošanu, nodod taru kurjeram, kad viņš atvedīs pasūtījumu, saņem TARUS nākošo pirkumu veikšanai savā www.e-latts.lv kontā, izbaudi brīvo laiku, kas tev tagad ir, pateicoties LaTS!

Depozīta taru pieņem Rīgas un Pierīgas, Kuldīgas, Saldus un Vārmes komplektēšanas centru piegādes zonā.

 

Iepakojumu atgriešana un LaTS TARU izmantošana e-latts.lv

1.  Nodot var tikai iepakojumu, kas iegādāts no 01.02.2022. un ir marķēts ar Latvijas depozīta zīmi.

2.  Vienības tiek pieņemtas neatkarīgi no tā, kurā vietā tās ir iegādātas. Pieņemšanai derīgs iepakojums ir iztukšots, nesaplacināts un nesasists, tam ir etiķete ar skaidri nolasāmu depozīta zīmi un svītrkodu.

3.  Iepakojuma saņemšanas brīdī kurjers veic pārbaudi - ja iepakojums atbilst prasībām, vienības tiek pieņemtas, norādot saņemto skaitu abpusēji parakstāmā pieņemšanas kvītī.

4. 3 darba dienu laikā nodotās vienības tiek apstrādātas un pieņemtā iepakojuma vērtība tiek konvertēta TAROS. TARI ir norēķinu līdzeklis elatts.lv interneta veikalā, valūtas vērtība ir 0.01 eur = 0.01 TARS.

5. TARI tiek novirzīti Jūsu virtuālajā maciņā. Ar virtuālo valūtu varēsiet norēķināties par pirkumiem elatts.lv interneta veikalā, iepakojuma nodošanas reģionā.

Aprēķins ir pavisam vienkāršs: 1 TARS = 10 depozīti.